O nas

Od ponad 20 lat świadczymy usługi w zakresie księgowości, doradztwa prawnego i podatkowego, doradztwa gospodarczego oraz obsługi kadrowo-płacowej. Przez ten czas opiekowaliśmy się setkami firm i udzieliliśmy tysięcy porad. Obecnie z naszych usług korzysta przeszło dwieście pięćdziesiąt firm. Z nami o wiele łatwiej osiągniesz osiągniesz zamierzone cele. Blisko dwudziestoosobowy zespół pracowników pozwala nam zaproponować indywidualne podejście do każdej firmy czy wręcz problemu. 

Proponujemy współpracę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu przy zachowaniu profesjonalnej jakości naszych usług. Charakter naszej współpracy określają indywidualne potrzeby i oczekiwania Państwa firmy. 

Posiadamy stosowne uprawnienia do prowadzenia działalności w tak szerokim zakresie oraz zgrany i kompetentny zespół pracowników, który stale podnosi swoje kwalifikacje co zapewnia nadążanie za szybkimi zmianami w sferze przepisów i rzeczywistości gospodarczej. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, choć dotychczas nigdy nie musieliśmy z niej korzystać.

Logo Adiutor Group

Pirenejska 2C
01-493 Warszawa
kontakt@adiutorgroup.pl

Scroll to Top